Jordan Carver – laska z mega biustem

Jordan Carver

Chociaż kobiety pochodzące zza naszej zachodniej granicy uchodzą za mało urodziwe, to na Jordan Carver pewnie nie jeden mężczyzna zawiesiłby oko. Modelka ta wyróżnia się naprawdę sporym i robiącym wrażenie biustem o rozmiarze HH. Ciekawostką jest fakt, że ta modelka nigdy nie zgodziła się na w pełni rozbieraną sesję, jednak jak będziecie mogli zauważyć, ta modelka świetnie wygląda także w ponętnej bieliźnie, czy nawet z większą ilością ubrań. Zresztą wszystko możecie zobaczyć w dalszej części newsa. No i jak zwykle kilka podstawowych informacji o Jordan Carver.

Kobiety z ogromnymi biustami już wcześniej gościły na moim portalu z tapetami czy też tym blogu. Warto wspomnieć chociażby o Wendy Fiore czy Denise Milani. Tym razem jednak przyszła kolej na Jordan Carver, urodzoną 30 stycznia 1986 roku w Bawarii w Niemczech modelkę, która od kilku lat mieszka i pracuje w Kalifornii. Dziewczyna ma nieziemskie wymiary 109-60-89 oraz piersi o rozmiarze HH, chociaż jak sama przyznała poddała je lekkiej modyfikacji w celu „lekkiego” powiększenia oraz usztywnienia. Ma 168cm wzrostu, a przy tym 55kg, co sprawia, że wraz ze swoim biustem wygląda bardzo interesująco.  W swojej karierze miała sesje dla wielu magazynów, gdzie warto wymienić Playboy, ZOO, Slitz oraz Vogue. Reklamowała między innymi firmy Amica oraz Triumph. Prowadziła także kilka audycji telewizyjnych. Poniżej możecie zobaczyć kilka tapet na pulpit w mniejszych wymiarach.

Oczywiście na koniec zaproszenie na stronę, z której może ściągać tapety na komputer z Jordan Carver. W jej galerii na portalu znajduje się obecnie równo 70 obrazów, które znakomicie pasują do monitorów panoramicznych. Mam nadzieję, że nowa kategoria odniesie sukces. Aby przejść do tejże galerii, wystarczy kliknąć poniższe zdjęcie, które jest zarazem linkiem do niej.

Jordan Carver

Jordan Carver

Jordan Carver - laska z mega biustem, 8.8 out of 10 based on 15 ratings