Tapety świąteczne – Boże Narodzenie cz.1

12-bombka

Chociaż do świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze sporo czasu, jako twórca strony z tapetami na pulpit muszę powoli zacząć myśleć o utworzeniu dobrego działu poświęconego tapetom na ten okres, aby zaspokoić potrzeby użytkowników. Pierwszym krokiem było oczywiście utworzenie stosownej galerii oraz wrzucenie do niej pierwszej paczki obrazów, których obecnie jest 36. Oczywiście na tym nie zamierzam poprzestać i już niedługo ta kategoria wzbogaci się o jeszcze większą ilość grafik. Oczywiście co znajduje się w pierwszej, już dodanej części możecie zobaczyć poniżej, do czego też gorąco zachęcam wszystkich czytelników.

Pierwsza część tapet Bożonarodzeniowych skład się tak jak pisałem z blisko 40 obrazów. Wkrótce dojdą też kolejne, ale jeśli chciałbyś wspomóc tworzenie serwisu możesz podesłać swoje propozycje przez formularz na stronie lub na adres kontakt [at] wide-wallpapers.pl (należy poprawić ten adres wysłaniem ;) ). Należy też pamiętać, że tapety muszą mieć wielkość pasującą do monitorów panoramicznych, to jest o rozdzielczościach 1920×1200, 1680×1050, 1400×900 lub 1280×800. Za wszystkie przesłane zgłoszenia dziękuję już teraz. A co zawiera wspomniana już paczka tapet świątecznych możesz zobaczyć w poniższej mini galerii:

Jak zwykle gorąco zachęcam do odwiedzenia strony, na której oprócz świątecznych obrazów znajdziesz też wiele innych interesujących kategorii, także każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie

Tapety świąteczne - Boże Narodzenie cz.1, 10.0 out of 10 based on 2 ratings